دستهبندی: عینک آفتابی

در حال بارگزاری...

مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| پلاریزه | uv400 |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 6.4cm |
| پل بینی | 1.7cm |
| ارتفاع | 6.1cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |
رنگ
| رنگ فریم | مشکی |
| رنگ عدسی | مشکی |