دستهبندی: عینک آفتابی


عینک آفتابی ریبن مگا ویفر مدل RAYBAN RB0840s Wayfarer 🇮🇹
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| مناسب | آفتابی |
مشخصات فریم
| رنگ فریم | مشکی |
| جنس فریم | کاچو استات دسته سیم کشی |
| نوع فریم | براق |
| شکل فریم | ویفر |
مشخصات عدسی
| رنگ عدسی | مشکی |
| جنس عدسی | شیشه سنگ |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 13.8cm |
| طول دسته | 14.5 |
| عرض عدسی | 5.1cm |
| پل بینی | 21mm |
| ارتفاع | 4.9cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی

