دستهبندی: عینک آفتابی

RB4455 ZUNI عینک آفتابی ریبن RAY BAN 🇮🇹
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.2cm |
| پل بینی | 1.9cm |
| ارتفاع | 4.5cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |
رنگ
| رنگ فریم | مشکی |
| رنگ عدسی | مشکی |
دستهبندی: عینک آفتابی