دستهبندی: عینک آفتابی






عینک آفتابی زنانه سلین مدل CELINE CL40235U 🇫🇷
برند: CELINE
رنگ
مشخصات
| جنسیت | زنانه |
| برند | سلین |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.4cm |
| پل بینی | 1.8cm |
| ارتفاع | 5.7cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | ترکیب فلز و کائوچو |
| جنس عدسی | پلی کربنات |
دستهبندی: عینک آفتابی





