دستهبندی: عینک آفتابی


عینک ریبن کلاب مستر مشکی طلایی | RAY BAN RB3016 CLUBMASTER
برند: ray-ban
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| مناسب | آفتابی و رانندگی |
مشخصات فریم
| رنگ فریم | مشکی طلایی |
| جنس فریم | فلزی با کائوچو استات |
| نوع فریم | براق |
| شکل فریم | گرد |
| جنس عدسی | پلی کربنات |
مشخصات عدسی
| رنگ عدسی | مشکی |
| مناسب | آفتابی و رانندگی |
| جنس عدسی | پلی کربنات |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 13.9cm |
| طول دسته | 15cm |
| عرض عدسی | 5.1cm |
| پل بینی | 2.1cm |
| ارتفاع | 4.9cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | ترکیبی کائوچو و فلز |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی

