دستهبندی: عینک آفتابی

عینک آفتابی ریبن مدل RAYBAN RB4456 ZAYA🇮🇹
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه |
| برند | ری بن |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14.5cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.2cm |
| پل بینی | 1.9cm |
| ارتفاع | 4.5cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی