دستهبندی: عینک آفتابی


عینک آفتابی سلین نقرهای مشکی | CELINE CL42111U 🇫🇷
برند: CELINE
ناموجود
دیدن محصولات مرتبطمشخصات
| جنسیت | زنانه |
| برند | سلین |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 13.5cm |
| عرض عدسی | 5.6cm |
| پل بینی | 1.8cm |
| ارتفاع | 5.1cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | ترکیب فلز و کائوچو |
| جنس عدسی | پلی کربنات |
دستهبندی: عینک آفتابی

