دستهبندی: عینک آفتابی

TOMFORD FT0751-N 01A عینک آفتابی تامفورد 🇺🇸 عدسی هایلایت مشکی
برند: ray-ban
عینک بــ رنــ د tomfor,d سفارش آمریکایـی 🇺🇸
کیفیت فوق العاده/فریم کائوچویـی محکم-رنگ مشکـی براق/یونیسکس ✨/اسپرت
عدسی پلی کربنات شش لایه ضدخش/همراه جعبه و دستمال و دفترچه/uv400/نسبتا سبک
رنگ عدسی مشکـی/تعداد محدود/دارای استاندارد /ce/ca/uk/سایز ۲۲*۵۰
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | تام فورد |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 140mm |
| طول دسته | 145mm |
| عرض عدسی | 50mm |
| پل بینی | 20mm |
| ارتفاع | 53mm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | پلی کربنات |
دستهبندی: عینک آفتابی