دستهبندی: عینک آفتابی


عینک آفتابی ریبن نیو ویفر 🇮🇹 Ray Ban RB2132
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| مناسب | آفتابی |
مشخصات فریم
| رنگ فریم | مشکی براق |
| جنس فریم | کائوچو |
| نوع فریم | براق |
| شکل فریم | مستطیلی |
مشخصات عدسی
| رنگ عدسی | سبز |
| جنس عدسی | کریستال |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14.5cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.5cm |
| پل بینی | 1.8cm |
| ارتفاع | 4cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو |
| جنس عدسی |
دستهبندی: عینک آفتابی

