دستهبندی: عینک آفتابی



عینک آفتابی ریبن RAY BAN RB2186 STATE STREET 🇮🇹
برند: ray-ban
عینک بــ رنــ د ray-ba.n ایــتــ الــیــ ایـی 🇮🇹
کیفیت فوق العاده/فریم کائوچویـی محکم-رنگ جذاب کرم /یونیسکس ✨/اسپرت/uv400
عدسی پلی شیشهای کریستالی ضدخش/همراه جعبه و دستمال و دفترچه/آنتی رفلکس
رنگ عدسی هایلایت آبـی/تعداد محدود/دارای استاندارد /ce/ca/uk/سایز 20*49
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| مناسب | آفتابی |
مشخصات فریم
| نوع فریم | براق |
| شکل فریم | هندسی |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 4.9cm |
| پل بینی | 2.1cm |
| ارتفاع | 4.7cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی


