دستهبندی: عینک آفتابی

در حال بارگزاری...


عینک بــ رنــ د ray-ba.n ایــتــ الــیــ ایـی 🇮🇹
کیفیت فوق العاده/فریم کائوچویـی-فلزی مشکـی براق /یونیسکس ✨/اسپرت/uv400
عدسی پلی شیشهای کریستالی ضدخش/همراه جعبه و دستمال و دفترچه/آنتی رفلکس
رنگ عدسی هایلایت آبـی/تعداد محدود/دارای استاندارد /ce/ca/uk/سایز 20*54
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.4cm |
| پل بینی | 2cm |
| ارتفاع | 4.8cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |