دستهبندی: عینک آفتابی

در حال بارگزاری...


مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| مناسب | آفتابی و ابری |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.3cm |
| پل بینی | 2.3cm |
| ارتفاع | 5.6cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |