دستهبندی: عینک آفتابی



عینک آفتابی اسپرت ریبن مدل عدسی سبز Ray Ban RB2193 LEONARD 🇮🇹
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| مناسب | آفتابی و ابری |
مشخصات فریم
| نوع فریم | براق |
| شکل فریم | گرد |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.5cm |
| پل بینی | 1.8cm |
| ارتفاع | 4.7cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی


