دستهبندی: عینک آفتابی



عینک آفتابی ریبن ray-ban sunglasses RB2191 🇮🇹
برند: ray-ban
عینک بــ رنــ د ray-ba.n ایــتــ الــیــ ایـی 🇮🇹
کیفیت فوق العاده/فریم کائوچویـی مشکـی براق /یونیسکس ✨/اسپرت/آنتی رفلکس/uv400
عدسی پلی شیشهای کریستالی ضدخش/همراه جعبه و دستمال و دفترچه/دسته های سیم کشی شده
رنگ عدسی هایلایت آبـی/تعداد محدود/دارای استاندارد /ce/ca/uk/سایز 18*54
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| مناسب | آفتابی - ابری |
مشخصات فریم
| نوع فریم | براق |
| شکل فریم | مستطیلی |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 13.8cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.5cm |
| پل بینی | 1.8cm |
| ارتفاع | 5cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی


