دستهبندی: عینک آفتابی

در حال بارگزاری...



عینک بــ رنــ د ray-ba.n ایــتــ الــیــ ایـی 🇮🇹
کیفیت فوق العاده/فریم کائوچویـی مشکـی /یونیسکس ✨/اسپرت
/uv400/عدسی پلی کربنات شش لایه ضدخش/همراه جعبه و دستمال و دفترچه
رنگ عدسی مشکـی/تعداد محدود/دارای استاندارد /ce/سایز 18*65 /
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.4cm |
| پل بینی | 1.8cm |
| ارتفاع | 5.7cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |
رنگ
| رنگ فریم | مشکی |
| رنگ عدسی | هایلایت مشکی |