دستهبندی: عینک آفتابی


عینک آفتابی اسپرت مشکی نقرهای ریبن مدل RayBan RB3016 ClubMaster 🇮🇹
برند: ray-ban
ناموجود
دیدن محصولات مرتبطمشخصات
| آنتی رفلکس-UV400 | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| عدسی هایلایت | فریم مشکی - نقرهای |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.1cm |
| پل بینی | 2.1cm |
| ارتفاع | 5.3cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | ترکیب فلز و کائوچواستات |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی

