دستهبندی: عینک آفتابی


عینک آفتابی اسپرت ریبن مدل RayBan RB2213 🇮🇹
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14.5cm |
| طول دسته | 15cm |
| عرض عدسی | 5.5cm |
| پل بینی | 2cm |
| ارتفاع | 4.6cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی

