دستهبندی: عینک آفتابی



عینک آفتابی اسپرت ریبن فراری عدسی قرمز مدل RayBan RB3794-M 🇮🇹
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| سایز 20*54 | عدسی قرمز |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.7cm |
| پل بینی | 2cm |
| ارتفاع | 5.2cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی


