دستهبندی: عینک آفتابی



عینک آفتابی اسپرت ریبن ویفرر پلاریزه مدل RayBan RB2140 Wayfarer Polarized تمام مشکی 🇮🇹
برند: ray-ban
سایز
ناموجود
دیدن محصولات مرتبطمشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| مناسب | آفتابی/رنگ تمام مشکی |
| پلاریزه | آنتی رفلکس✨UV400 |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14.5cm |
| طول دسته | 15cm |
| عرض عدسی |
- 5.4cm |
| پل بینی | 2.2cm |
| ارتفاع | 5.6cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی


