دستهبندی: عینک آفتابی

عینک آفتابی اسپرت تامفورد مدل Tom Ford BRONSON FT1044
برند: TOMFORD
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | تام فورد |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 13.6cm |
| طول دسته | 14cm |
| عرض عدسی | 6cm |
| پل بینی | 1.2cm |
| ارتفاع | 5.8cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | پلی کربنات |
دستهبندی: عینک آفتابی