دستهبندی: عینک آفتابی

عینک آفتابی اسپرت برند ریبن فراری مدل RAY BAN RB3704 🇮🇹
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| آنتی رفلکس ✨ | UV400 |
| سایز ۲۱*۵۱ |
رنگ هاوانا گلد |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14.5cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.1cm |
| پل بینی | 2.1cm |
| ارتفاع | 4.4cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی