دستهبندی: عینک آفتابی



عینک آفتابی ریبن مدل RayBan RB4380N 🇮🇹
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه |
| برند | ری بن |
| مناسب | آفتابی |
| UV400 | وزن سبک |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.5cm |
| پل بینی | 2.3cm |
| ارتفاع | 5.8cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | پلی کربنات |
دستهبندی: عینک آفتابی


