دستهبندی: عینک آفتابی

عینک آفتابی اسپرت ریبن فراری مدل RayBan RB8336M Ferrari 🇮🇹
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| UV400 | سایز 15*58 |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14cm |
| عرض عدسی | 5.8cm |
| پل بینی | 1.5cm |
| ارتفاع | 5.9cm |
جنس عینک
| جنس فریم | فلزی |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی