دستهبندی: عینک آفتابی



عینک آفتابی ریبن کلاب مستر 🇮🇹RayBan RB3016 ClubMaster
برند: ray-ban
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| سایز | 21*51 |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14cm |
| طول دسته | 14.5cm |
| عرض عدسی | 5.1cm |
| پل بینی | 2.1cm |
| ارتفاع | 5.3cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | ترکیب فلز و کائوچواستات |
| جنس عدسی | کریستال |
دستهبندی: عینک آفتابی


