دستهبندی: عینک آفتابی


عینک آفتابی اسپرت ریبن پلاریزه مدل RAYBAN RB4195-M-F 🇮🇹
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| وزن فوق العاده سبک | پلاریزه-سبک |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14.5cm |
| طول دسته | 15cm |
| عرض عدسی | 5.2cm |
| پل بینی | 2cm |
| ارتفاع | 5.3cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | ترکیب فلز و کائوچو |
| جنس عدسی | پلی کربنات |
دستهبندی: عینک آفتابی

