دستهبندی: عینک آفتابی


عینک آفتابی ریبن ویفر عدسی قهوهای فریم هاوانا Ray Ban Wayfarer RB2140
برند: ray-ban
مشخصات
| جنسیت | زنانه و مردانه |
| برند | ری بن |
| فریم هاوانا عدسی قهوه ای | سایز 22*52 |
اندازه ها
| فاصله دو دسته | 14.5cm |
| طول دسته | 15cm |
| عرض عدسی | 5.0cm | 5.2cm | 5.4cm |
| پل بینی | 2.2cm |
| ارتفاع | 5.3cm |
موارد اضافی
| پک شرکتی | دارد |
جنس عینک
| جنس فریم | کائوچو استات |
| جنس عدسی | کریستالی |
دستهبندی: عینک آفتابی

